PL EN RU
365 DNI DRUKU!
Promocje i nowości

PRÓBNIK WL
Aby móc lepiej komunikować się z naszymi klientami, Drukarnia WL opracowała próbnik naszych możliwości w którym możecie zobaczyć między innymi jak wyglądają uszlachetnienia, oprawy oraz wykończenia druków przez nas oferowane. Próbnik WL zawiera papiery powlekane, niepowlekane oraz kartony w gramaturach, które są dostępne w Drukarni WL. Są one zadrukowane tą samą grafiką w celu porównania różnic kolorystycznych, jakie występują między papierami. Zapraszamy do zamawiania prezenterów WL, dzięki temu lepiej poznasz Drukarnię WL.

prezenter WL

HOT STAMPING 3D
Dzięki ciągłemu dążeniu do rozwoju i poszerzania naszej oferty uszlachetnień, zespół operatorów Drukarni WL przeszedł szkolenie przez renomowaną firmę Łapiński. Dzięki zdobytej wiedzy jesteśmy w stanie zaoferować wam hot stamping 3D. Jego przestrzenna struktura przykuwa oko i wyróżni Twój produkt, a możliwości kształtów ogranicza tylko nasza wyobraźnia.

mobilni doradcy


LAKIER STRUKTURALNY+

Zespół technologów drukarni WL jako jedyny na rynku opracował lakier strukturalny uv, którego efektem jest połączenie powierzchni błyszczącej i matowej na jednej stronie. Lakier ten idealnie nadaje się do zastosowania na opakowaniach, gdzie jako pierwszy liczy się dotyk i wygląd. Strukturą przypomina skórkę pomarańczy lub nawierzchnię piłki do koszykówki, a w połączeniu z lakierem błyszczącem daje piorunujący efekt. Jesteśmy w stanie spersonalizować efekt tak aby powstał niepowtarzalny wzór, który ma na celu zabezpieczenie produktu lub podkreślenie jego unikalności.

mobilni doradcy