PL EN RU
365 DNI DRUKU!
STUDIO
studio graficzne

Studio graficzne funkcjonuje od początku powstania Drukarni WL i jest ważnym filarem naszej firmy. Dzięki doświadczeniu zebranemu przez lata, jesteśmy w stanie zaoferować szeroki zakres usług związanych z wzornictwem softpackaging'owym, czyli tzw. miękkimi opakowaniami, przez kreację, a kończąc na edycji już powierzonych nam zleceń.

Mając na myśli kreację, dążymy do pełnej satysfakcji klienta poprzez bezpośrednie konsultacje z naszymi pracownikami, kończąc na proofingu i bezpośredniej akceptacji przy druku.


Dowiedz się, jak do nas trafić.

Jeśli posiadają Państwo produkt bez opakowania, zaprojektujemy je dla Państwa, a w usłudze copackingu zapakujemy i wyślemy do odbiorców.

mobilni doradcy

W przypadku problemu ze zleceniem prosimy o kontakt, postaramy się pomóc, aby realizacja przebiegła zgodnie z wcześniej ustalonym terminem.

Posiadając wieloletnie doświadczenie bierzemy udział w programie praktyk dla uczniów szkoły poligraficznej, dzielimy się z nimi naszym doświadczeniem, oraz uczymy podstaw z dziedzin projektowania i przygotowania do druku, z czego jesteśmy dumni.

mobilni doradcy

Personalizacja w druku to już nie kaprys, a wymóg pozwalający dotrzeć do konkretnego klienta bez pukania do przypadkowych drzwi. Zapoznaj się ze szczegółową ofertą dotyczącą personalizacji.