PL EN RU
365 DNI DRUKU!
Wyposażenie

PREPRESS Sprawdzimy Państwa materiały cyfrowe za pomocą dedykowanego oprogramowania marki Heidelberg oraz Adobe na platformach Mac i PC. W razie jakichkolwiek niezgodności ze specyfikacją przygotowania plików, oferujemy możliwość poprawienia materiałów przez naszych pracowników.

mobilni doradcy

Nasi specjaliści stosują najnowsze osiągnięcia technologii w zakresie zarządzania kolorami i profilowania barw w połączeniu z powszechnie przyjętymi standardami. Mają one na celu zagwarantowanie odpowiedniego koloru od momentu uchwycenia obrazu, poprzez etap obróbki cyfrowej, aż do uzyskania najwyższej jakości reprodukcji barw na produkcie końcowym. Wykonujemy certyfikowane proof'y zgodnie z normą ISO 12647-7. Posiadamy możliwość weryfikacji proof'a, wykonanego przez firmę zewnętrzną.DRUKARNIA
Cały park maszynowy oparty jest na urządzeniach firmy Heidelberg. Pozwala nam to drukować arkusze z prędkością do 18,000 na godzinę. Dysponujemy jednymi z najnowszych maszyn drukujących w Polsce, a dzięki zróżnicowaniu w formatach (maksymalny format arkusza 1050x740mm) oferujemy płynny przebieg realizacji zlecenia, oraz wysoką jakość. Zastosowanie hybrydowego rastra umożliwia lepsze odwzorowanie barw, gwarantując tym samym najwyższą jakość druku.

mobilni doradcy

Dzięki urządzeniu Image Control, które dokonuje pomiaru spektrofotometrycznego, bez konieczności umieszczania paska kolorystycznego w celu powiększenia obszaru zadruku, uzyskaliśmy znaczną kontrolę nad codzienną produkcją oraz nad wznowieniami realizacji.
Dodatkowym wsparciem dla szybkich realizacji i personalizacji jest druk cyfrowy powierzony maszynom sprawdzonej marki Xerox. Zapoznaj się z pełną gamą możliwości druku cyfrowego i personalizacji.INTROLIGATORNIA
Podstawą każdej drukarni jest dobrze dozbrojona zautomatyzowana introligatornia i pracownicy, którzy znają się na rzeczy. Posiadamy dwie linie do oprawy klejonej i szytej, umożliwiające wysokonakładowe produkcje magazynów książek oraz broszur.

mobilni doradcy

Opakowania również klejone są automatycznie na specjalnej linii do opakowań oraz maszyny wykrawające, przez co wysokie nakłady przy krótkich terminach nie stanowią dla nas problemu.
Dbając o jakość oraz produkty premium posiadamy szeroki zakres uszlachetnień druku. Oferujemy foliowanie, złocenie folią, tłoczenie, wykrawanie w papierze różnych wzorów, selektywny lakier UV oraz wiele innych uszlachetnień, które pozwalają wyróżnić Państwa produkt i podkreślają jego charakter.

Copacking jest kolejną usługą jaką oferujemy, Pakujemy, konfekcjonujemy i wysyłamy wszystko w wyznaczone przez Państwa miejsca.